Borç Para Veriyorum (Bireysel ve Kurumsal)

Acil nakit ihtiyacı olanlara, bankalardan kredi alamayanlara dev bir hizmet veriyoruz. Hiçbir koşul bulunmaksızın sizlere borç veriyoruz. Firmamız uzun yıllardır bu hizmeti en kaliteli şekilde vermemektedir. Ben ve benim gibi profesyonel ekip arkadaşlarım sayesinde yüzlerce insanın kredi sorunu ortadan kalkmıştır. Eğer sizlerinde acil borca ihtiyacınız varsa, tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.

Bizler, Türkiye’de bankacılığın ve bankalar ile işlemler yapmanın zorluğunu biliyoruz. Bankalardan kredi alabilmek için çok fazla uğraş veren, sonra da ödemek için birçok zorluk yaşayan insanları anlıyoruz. Bu nedenle böyle bir hizmet ile sizlerle buluşuyoruz.

Bizi Neden Tercih Edebilirsiniz?

Bizleri tercih etmeniz için en önemli sebep, verdiğimiz kaliteli hizmettir. Bu zamana kadar birçok insanın mağduriyetini çözmüş köklü bir şirket olarak, sizlere her konuda teminat veriyoruz. Bankalardan kredi aldığınız zaman hiçbir şekilde taksit belirleme hakkı size verilmez. Önünüze birkaç seçenek sunulur ve bunlardan birini seçmeniz istenir. Fakat bizde böyle değildir. Ne kadar borç almış olursanız olun, sizlerin ve bizlerin mağdur olmayacakları şekilde bir ortak nokta bulunabilir. Bu sebeple vade konusunda sizlere en uygun fırsatı sunan firmamız, sizlere bankalardan alamayacağınız kredi tutarlarını da sunmaktadır. Bankalar ile yapacağınız eksik ve yanlış işlemlerinizde kredi notunuz sürekli düşüş gösterecektir. Özellikle kredi kullandığınız an ciddi bir düşüş yaşanacaktır. Fakat bizler kredi notunuz ile ilgilenmiyoruz. Bu nedenle bizlerle yapacağınız senetler sizler için olumsuzluk yaratacak bir durum teşkil etmez. Bunun yanı sıra, bankalar sizin büyük bir zamanınızı ve emeğinizi çalarlar. Fakat bizde böyle bir durum yoktur.

Borç Para Almak için Başvuru Şartları

Başvurularınızı bile internet sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle sizlerin zamanı bizim için de kıymetlidir. Sizlerden herhangi bir resmi belge ve kanıt talep etmediğimiz için evrak toplamak gibi bir çabaya girmenize gerek kalmayacaktır. Haliyle emek harcamadan ihtiyaç duyduğunuz borç paraya ulaşabilme imkanınız olacaktır. Son olarak bankalar sizden oldukça yüksek faiz oranları ile kredi isterler. Üstelik buna bir de dosya masrafı gibi giderler ekleyerek, elinize geçen parayla arasında dağlar kadar fark olan bir ödeme yapmanız beklenir. Bizler sizlerin mağduriyetini değil memnuniyetini isteyen bir firmayız. Bu nedenle sizlere ekstra faiz eklemeyiz ve böylece sizler aldığınız paraya oranla bir ödeme yapmış olursunuz. Bizler yalnızca belli bir miktar komisyon alırız. Aldığınız borcun tutarına göre belirlediğimiz bu komisyon ücretleri, %15 ile %20 arasında değişmektedir. Elbette bu komisyon oranı da sizinle görüşülen ve anlaşmaya varılan bir konudur.

Nasıl Borç Para Alabilirim?

Firmamızdan borç almanız oldukça kolaydır. Sitemize eklediğimiz başvuru formumuzu doldurarak bize ulaştırın ve hemen borç verelim. Sistem bu kadar basittir. Bu form bir prosedür gibi görünse de bizler için sizleri tanımanın ilk adımıdır. Sizleri tanımak için birkaç basit soru sorarız. Sizlerden öğrenmek istediğimiz tek bilgi almak istediğiniz borcun tutarı ve aylık gelirinizdir. Bunlardan başka hiçbir bilgi talep etmiyoruz. Bu bilgiler sayesinde finansal durumunuz hakkında bilgi sahibi oluyoruz ve buna göre bir ödeme planı çıkarabilme fırsatı yakalıyoruz. Bizlere başvuru yapıpta borç alamayan herhangi biri yoktur. Zaten sizlere zor ve katı şartlar sunmuyoruz. Sizlerden tek beklentimiz, bu kaliteli hizmetimizin karşısında ödemelerinizin düzenli olarak yapılmasıdır.

Bizlere başvuru yaptığınızda, çok kısa zamanda size geri dönüş yaptığımızı göreceksiniz. Bunun sebebi hem uzman hem de deneyimli insanlar ile çalışmamızdır. Sizlerin memnuniyeti bizler için en büyük ödüldür. Dilerseniz geri kalan işlemleri internet üzerinden yapabileceğimiz gibi ofisimizde de görüşebilme imkanını tanıyoruz.

İsteyen müşterilerimiz ile sözleşme yapabiliyoruz. Bu sayede müşterimizin de dilekleri resmi bir belgede yer bulabiliyor. Bu sözleşmelerin amacı daha çok, gecikme dahilinde neler olacağına ilişkin olarak hazırlanıyor. Ve müşterimizin yani sizlerin onayına sunuluyor. Senetlerimiz kapalı senet olarak hazırlanıyor. Tek senet şeklinde bir uygulama yapmıyoruz. Taksit sayınız kadar senet oluşturuyoruz. Ödemelerinizi sıralı senet yöntemiyle yaptığınız için bu konuda herhangi bir şüphe duymanıza gerek yoktur. Sizler her ay ödemelerinizi yaptıkça, sizlere senetlerinizin aslı ulaştırılıyor. Böylece borcunuzun ödendiği son ay, bizlerde de size ait bir sözleşme ya da senet kalmıyor.

Müşterilerimizin Endişeleri Nelerdir?

Bize başvuru yapanların en çok korktuğu şey, dolandırılmaktır. Elbette bu sektörde çok fazla dolandırıcı ile karşılaşılabilir fakat bizler bunun her aşamada önüne geçmekteyiz. Senetlerimizin düzenlenmesinde her ana tanıklık edebilir, her aşamayı kendiniz görebilirsiniz. Bizim amacımız sizleri daha fazla mağdur etmek değildir. Bu nedenle her konuda ortak bir yol bulmak üzere bir tutum sergileriz. İçinize sinmeyecek herhangi bir konuda sizlerle uzlaşma yoluna gideriz. Senet yapılmadan önce dilediğiniz aşamada vazgeçme şansınız vardır. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bizler size güven duyabilmek adına bazı bilgiler istediğimiz gibi, sizlerde bizlere güven duymak adına, ofisimize gelebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Komisyonla Borç Para Verilir

Bir diğer müşterilerin korktuğu konu komisyon konusudur. Bizler komisyon konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Müşterilerimize istedikleri borç tutarını vermeden, hiçbir şekilde komisyon ücreti talep etmeyiz. Aynı zamanda komisyon tutarı dışında ek masraf çıkartmamaktayız. Yani sizlerden alacağımız tek ödeme, komisyon ödemesidir. Bu da hizmetimizin ve emeğimizin karşılığında, hakkımızla kazandığımız bir tutardır. Bu ücrette çok uçuk rakamlar istemediğimiz için hiçbir müşterimiz zorlanmadan ödeme yapabilir. Dileyen müşterilerimize komisyon tutarı kesilmiş şekilde borç verebiliriz. Böylece eline geçen para net para olur. Bu da müşterilerimizin psikolojik açıdan iyi hissetmesine sebebiyet verir. Çünkü borçlu kalma duygusu ya da cebindeki paranın azalma durumu ortadan kalkmış olur. Komisyon oranımız %20 ile sınırlıdır. Buna ek olarak herhangi bir faiz dahi istenmemektedir.

Müşterilerimizin endişe duyduğu son konuda bu işlemin yasal olup olmadığıdır. Bu işlemler yasaldır. Çünkü sizden herhangi bir faiz almıyoruz.  Faiz almak için devletten izinli bir finans kuruluşu olmanız gerekir. Fakat bizlerin böyle bir durumu söz konusu olmadığı için son derece yasal bir işlem yapmış bulunuyoruz. Sizlerle yaptığımız senetler ve borç verme işlemi tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Üstelik ters bir durum olduğunda almamız gereken tutar yine yasal yollardan temin edilmektedir. Bu durumda zaten yasal olmayan bir iş olması beklenemez.

Eğer sizlerinde bahsettiğimiz endişeleriniz varsa, gelin bu endişeleri yerinde çözelim ve para sıkıntınızı en basit ve hızlı yollardan çözelim.

15 comments on “Borç Para Veriyorum (Bireysel ve Kurumsal)
 1. Yasin dedi ki:

  Merhaba nasıl iletişime geçebiliriz ,önden para istemiyorsunuz değil mi?

  • erol dedi ki:

   Önden peşinat veya para istenmemektedir. Önden para isteyen hiç bir kimseye itibar etmeyiniz

 2. cengizhan dedi ki:

  10 bin tl lazım çok kötü durumdayım yardımcı olur musunuz?

 3. Musa Başar dedi ki:

  İstanbul Esenyurt ta esnafım vergi levhalı ödemelerimi bir yere toplamak istiyorum 250 bin tl ihtiyacım var. Harfiyat tırım var borcunu kapatıp ipotek verebilirim.

 4. Fatime Bodur dedi ki:

  Acil olarak 70 bin tl ye ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum devlet memuruyum yardımcı olur musunuz lütfen

 5. Ali dedi ki:

  30000 bin lazım devlet memuruyum 1000 LIRA öderim ayda

 6. Alper Gümüş dedi ki:

  40000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 7. Serdar dedi ki:

  Acil 10000 tl lazım

 8. sinan kaya dedi ki:

  merhaba acil 20.000 tl ihtiyacım vardır ve senetle önden para istemiyorsanız hemen talep edebilir ve alabilirm.

 9. SİBEL dedi ki:

  Merhaba benimde 10.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.

 10. Harun dedi ki:

  Çok acil nakite ihtiyacim var sskli düzenli bir işim var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Murat dedi ki:

  13 bin TL ye ihtiyacım var. İstanbul dan

 12. MUNEVVER dedi ki:

  100.000 TL LAZIM GERÇEK OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜYORUM VE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM

 13. Levent dedi ki:

  Merhaba 10000 lira kısa vade borca ihtiyacım var

 14. Okan dedi ki:

  Merhaba
  Benim 25.000 TL ye ihtiyacım var
  Ağustos ayında borcun tamamını kapatirim
  Kiraz bahçemiz var ve tarımla uğraşıyorum bunun yanında yömiye hesabıyla sabit çalışıyorum aylık 3500 lira alıyorum
  Dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir