Senetle Altın Alabilir miyim?

Günümüzde altın günlerinin bittiğini mi düşünüyorsunuz? Elbette halen büyük şehirlerde de küçük şehirlerde de bu altın günleri devam etmektedir. Altın kurundaki yükselmeler tüm insanları altın alma konusunda sıkıntıya sokmuştur. Gün geçtikçe düşmesi beklenirken, halen yükselmelerin devam etmesi de tüm insanları hem zor duruma sokmuştur hem de hayrete düşürmüştür.

Senetle Altın Nasıl Alınır?

Altın dediğimiz zaman, birçok insanın aklında neden ihtiyaç duyulabileceği canlanmasa da, sizlere birkaç örnek verebiliriz. Yakın veya uzak hiç fark etmeden, sizlere takılmış altınların düğünlerde geri dönüşünün olması bir Türk geleneği ve adetidir. Bu nedenle düğünlerde çeyrekte olsa altın takılır. Bir akrabanız doğum yaptığında, bebeklerinin ihtiyaçları düşünülerek eskiden beri altın takılır. Bir yakınınızın sünnet düğününde aynı şekilde altın takılır. Bir yakınınızın nikahında altın takılır. Kadınlar arasında bir dayanışma olan altın günleri de eskiden beri gelmektedir. Bu altın günleri sayesinde birçok ev hanımı, her yılın bir ayında toplu para sahibi olur. Bu nedenle Türk kültüründe, adet ve geleneklerinde altının yeri yadsınamaz. Üstelik altınınızın olması, dar gününüzde de yüksek bir güvencedir. Bu nedenle altın sizlere mali destek sağlayan bir madendir.

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altın kurundaki bu yükselmelerden dolayı altın alamayan kadınlarımıza ve beylerimize muhteşem bir fırsat sunuyoruz. Nakit paranız yoksa ve altın almanız gerekiyorsa, hemen bizlere gelin. Biz size senet ile altın satıyoruz. Böylece aldığınız altınların tutarını aylara bölerek, taksitler halinde kolayca ödeyebiliyorsunuz.

Kuyumcuların çoğunda rastlayamayacağınız bu dev hizmet için bizlere başvuru da bulunmaz yeterli. Tek gerekli olan nüfus cüzdanınızdır. Nüfus cüzdanınız ile bize gelin, hemen altınınızı seçelim. Yalnızca altın ürünlerinde değil, bir kuyumcuda olabilecek her türlü değerli takının da aynı şekilde satışını yapmaktayız. Bu nedenle ihtiyacınız ne olursa olsun, bizler aracılığı ile kolayca alabilirsiniz. Bu takıya karar verdikten sonra, tutarına göre senedini yaparız ve komisyon ücretimizi alırız. En çok 36 ay vade seçeneğimiz bulunmaktadır.

Sizlerinde acil altın ya da para ihtiyaçları varsa, firmamız size her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Hemen başvuru yapın ve altınınızı kazanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir