Senetle Kredi Verilir

Firmamız yeni bir sektör haline gelen bir hizmet çeşidi ile siz müşterilerine eşsiz olanaklar sunmaktadır. Hepimiz hayatımızda borçlar altına girmiş, borçların sorumlulukları ile ezilmişizdir. Evimizdeki bireylerin acil ihtiyaçlarını karşılamak için birçok yöntem aramış ve bulamamışızdır. Neredeyse hayatımızın birçok alanında nakit ihtiyacı duymuşuzdur. Ülkemizde yaşayan insanların büyük bir çoğunluğu, bu tarz acil durumlar için bir kenarda para biriktirmiş olmadığı için ve satabileceği evi, arabası ya da arsası kalmadığı için, çoğu kez umutsuzluk içine düşmektedir. Bu umutsuzluğu ilk olarak banka kredileri ile üstümüzden attık. Fakat zaman geçtikçe yanlış kredi kullanımı, bilinçsiz tüketim ve borçlara gerektiği gibi önem verememe yüzünden bankalara borçlu milyonlarca vatandaş oluştu. Bu nedenle artık bankalar eskisi kadar kolay kredi vermemektedir. Zaten mevcut durumda bulunan şartlar, daha da katılaştırılmış ve neredeyse hiçbir esneklik payı bırakılmamıştır. Bu sebeple yeni iş alanları ve banka yerine geçebilecek finans kuruluşları çok kısa zamanda piyasada yerini almıştır. İşte bizlerde bu durumdaki vatandaşlarımıza çare olmak için kurulmuş bir finans şirketiyiz.

Bizler bankaların sizlere sunduğu bu katı şartları, prosedür gereği bile talep etmiyoruz. Ne gelirinizi belgelemeniz ile ilgileniyoruz ne de bu zamana kadar hayatınızda yaptığınız finansal hatalarla. Bu nedenle bizlere web sitemiz aracılığı ile ulaşıp kısa bir özet halinde bilgilerinizi yollayarak ulaşmanız yeterlidir. Bizler sizinle irtibata geçtiğimizde verdiğimiz adrese gelerek ofisimizde görüşme imkanı da sağlayabilirsiniz. Eğer buna gerek olmadığını düşünürseniz, internet ve telefon aracılığı ile de tüm işlemleri halledebiliriz. Aynı zamanda belgeleri size getirecek, imzalamanızı ve okumanızı bekleyecek bir kargo şirketimizde mevcut olduğu için, yüz yüze görüşememe durumu da bizim için önemli değil.

Bizlere bilgilerinizi gönderin. Sizi arayalım ve gereken koşulları konuşalım. Vereceğimiz krediler için en fazla 36 ay taksit imkanı tanımaktayız. Bu süre esnetilememektedir. Bizden ihtiyaç için en çok 25. 000 lira tutarında kredi kullanabilirsiniz. Ödemeniz senet yoluyla gerçekleştirilir ve aylık taksitler ile halledilir. Eğer sizlerde maddi sıkıntılar yaşıyorsanız, hemen bizlere ulaşın ve sıkıntılarınızı giderelim.

Senetle Kredi Başvuru Şartları ve Bilgilendirme

Firmamızın verdiği kredilere ilişkin bazı hususlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bilgilendirme kısmımız ile, merak edilen bazı detayları aydınlatmak istiyoruz. Böylece müşterilerimiz kredileri kullanırken nelere ihtiyacı olduğunu, ne gibi aşamalardan geçildiğini görebilecektir. Bu etkinlikleri sizler için belli maddeler halinde sıraladık.

 • Başvurularınızı internet sitemiz dışında başka bir alandan yapamazsınız.
 • Kredilerimizden faydalanabilmek için gelir belgesine ihtiyacınız yoktur. Eğer firmamız ile danışmanlık hizmeti alacaksanız yani bir bankadan kredi almanıza destek olmamızı istiyorsanız, gelir belgenizin olması sizler için daha iyi olacaktır. Gelir belgesi olmayan müşterilerimize de belli seçenekler dahilinde bazı alternatifler üretilir ve kredi almanıza yardımcı olunur.
 • Ödemeleri senet yoluyla yapacağınız için, sizlerle aramızda bir senet imzalanır. Bu senette taraflar çok açık görülmektedir.
 • Sözleşme yapılmamaktadır.
 • Firmamızdan aynı süreç içerisinde iki kredi alabilirsiniz. Bunun tek koşulu, ilk alınan kredinin ödemelerinin 3 ay boyunca düzenli olarak yapılmış olmasıdır.
 • Firmamız konut için en çok 100 bin lira tutarında kredi vermektedir. Bu fiyatlara kadar, gelirinize paralel olabilecek her türlü tutarı alabilirsiniz. Bunun üst limiti yıllık gelirinizin en fazla beş katına tekabül eder.
 • Kredi talebinde bulunduğunuzda yüksek ihtimalle başvurunuz kabul edilecektir. Elbette kabul edilemeyeceği durumlar var olabilir. Eğer firmamızdan daha önce kredi aldıysanız ve ödemelerde sorun yaşadıysanız, firmamız aracılığı ile kredi kullanabilmeniz mümkün değildir. Bunun dışında neredeyse her çeşit müşterimize kredi olanağı sağlamaktayız.
 • Sizlerden bazı durumlarda kefil istenebilir. Eğer gelir durumunuz almak istediğiniz kredi ile örtüşmüyorsa ve uyum göstermiyorsa, kefil şartı sunabiliriz. Kefilinizin özelliklerini belirleme hakkı firmamızda saklıdır.
 • Başvurunuz onaylandıktan sonra ve gerekli evraklar imzalandıktan birkaç saat sonra krediniz istediğiniz yol ile tarafınıza ulaştırılır.
 • Bizlere ödeme yapacağınız ilk husus komisyonlardır. Bu komisyon ücretleri aldığınız kredinin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle komisyon tutarı da kişiye göre değişmektedir.
 • Ödeme tarihlerinizi siz belirlersiniz. Ve hakkınızda ek bir gecikme süresi tanımlanmamıştır. Bu nedenle ödemelerde uzun süreli gecikmeler hukuki işlemler ile sonuçlanmaktadır.

Not: Kimseden önden para, peşinat,dosya parası,sigorta ücreti v.s adı altında ücret istenmemektedir. İsteyen kimselere de itibar etmeyiniz.

6 comments on “Senetle Kredi Verilir
 1. Okay dedi ki:

  Acil 25000 e ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Murat dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim size

 3. Hüseyin dedi ki:

  Acil 5000 TL nakit ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 4. Hatice dedi ki:

  20000 tl senetle kredi

 5. Arslan dedi ki:

  Merhaba ben acil 70 bin lira kredi kullanmak istiyorum 48 ay lütfen ulaşırmısınız bana

 6. ergün doğan dedi ki:

  50000tl ye ihtiyacım var acil ayda 3000tl ödeyebilirim senet karşılığı kredi istiyorum bankadan ipotekli evim var ayda 2400tl ödüyorum 70 ay taksidi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir