Faturalı Hatta Kredi Verilir

Günümüzde kredi kullanabileceğiniz tonlarca çözüm sunan birçok sektör vardır. Bu sektörlerde elbette çokça para dönmekte ve esas kazançta para kazanmaktır. Referandum sonrası süreçte beklenen ekonomi ile şimdi arasında da fark olunca, insanlar tüm bu çözümlere daha da ılımlı bakmaya başlamıştır. Doların durmak bilmeyen artışı, altın kurundaki dalgalanmalar ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar yaşamamıza sebep olmuştur. Hal böyle olunca insanların nakit bulma yöntemleri çok daha farklılaşmıştır. Eskiden yalnızca bankalar tarafından sağlanabilen nakit ihtiyacı, günümüzde çok çeşitli yollar ile halledilmektedir. Bu nedenle bu yöntemlerden bahsetmek, bu çözümleri tanımak önemlidir. Bilmeden giriştiğiniz bir işte, kazanç elde edeyim derken daha çok külfetle karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle tüm bu hizmetleri bilmelisiniz. Bu hizmetlerin temelinde sıcak para vardır. Birçok şirket nakit ihtiyacınıza karşın senet düzenleyerek, faizli bir ödeme alır. Böylece parasını üçe beşe katlama imkanı bulur. Bunun yanı sıra sizlerden aldıkları komisyon oranları da gelirlerini arttırmaktadır. Bu nedenle senetle para verme işlemleri oldukça yaygındır. Bizler sizlerden herhangi bir faiz sorunu yaşamadan kredi alabilme olanağı tanıyoruz. Bunu da aracı olarak yapıyoruz. Bizlerin sizlere kredi yani nakit sağlama yöntemleri çok farklı yollardan yapılmakta. Bizim sistemimizde sizler de bizler de müşteriyiz. Siz bizim müşterimizken aynı zamanda bizlerde sizlerin müşterisiyiz. Bu nedenle aramızda koşulsuz bir güvenbağı var. Bunun yanı sıra, paranızı aldıktan sonra bizimle hiçbir irtibatınız kalmaz. Ne ödeme ne de başka bir durum. Bu da sizlere sağlayabileceğimiz ekstra bir olumlu yönümüzdür. Eğer bu hizmeti nasıl sağladığımızı merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Faturalı Hatlara Kredi İmkanı

Firmamız hattınız üzerinden size kredi alma imkanı tanımaktadır. Bu krediden faydalanabilmek için şu özelliklere sahip olmanız gerekir;

 • En az 6 ay süre ile aktif olarak kullanılmış bir faturalı hat sahibi olmalısınız. Aynı zamanda bu hattın faturaları düzenli olarak ödenmiş olmalı, gecikme ihtarı almamış olmamalıdır. Yani eksik yapılan ödemeler düzenli ödeme olarak kabul edilmez.
 • Ev telefonunuz varsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Faturalı hattınızın olmaması sizi üzmesin, çünkü sabit bir ev telefonu hattı da işinizi görmektedir. Bu sabit ev telefonu hattı en az 1 yıl süre ile aktif olarak kullanılmış olmalıdır. Aynı zamanda bu sabit ev telefonu hattının faturaları da düzenli olarak ödenmiş olmalı ve gecikme ihtarı almamış olmalı. Yani hiçbir şekilde kapanmamış olmalı.
 • Son olarak faturalı hattınız veya sabit ev telefonu hattınız yoksa, sahip olabileceğiniz bir diğer seçenekte, internet aboneliğidir.Tanınmış firmalardan olmak koşuluyla en az 1 yıl süre ile aktif olarak bağlı olan bir internet aboneliğiniz varsa, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yalnız bu internet aboneliğinin de aylık faturaları vardır. İşte bu faturalarda düzenli olarak ödemiş olmalısınız ve size gecikme ihtarı gelmemiş olmalı.

Eğer bu üç şarttan yalnız birini sağlıyorsanız, firmamız size nakit imkanı sunacaktır. Bu şartlardan hiçbirine sahip olmayan faturasız hat kullanıcıları için başka bir fırsat sunacağız. Bu fırsatı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Nakit Para Nasıl Alınır?

Faturalı hattınıza nakit para kazanma işleminiz oldukça basittir. Ve hepinizin aşina olduğu işlemler bütünüdür. Şimdi size adım adım bu aşamalardan bahsedeceğiz.

 • Bahsettiğimiz gsm faturalı hattınız, sabit ev telefonu hattınız veya internet aboneliğinizin bulunduğu operatör şirketinin web sitesini açın.
 • Bu sitede müşterilerin hatları üzerinden alabilecekleri cihaz kampanyaları vardır. Bu kampanyaları detaylı olarak inceleyin ve bütçenize en yakın olan, yani almak istediğiniz nakit para miktarına en uygun olan cihazı not alın.
 • Operatörlere bir mesaj ile cihaz alıp alamayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama sonucunda sizlere cihaz alamayacaksanız “red” mesajı, alabilecekseniz de, ne kadar tutarda bir cihaz alabileceğinize dair “onay” mesajı gönderilmektedir. Eğer operatöre atmanız gereken mesajı internet sitesinden bulamadıysanız, müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Eğer bu işlemi de gerçekleştiremediyseniz, kullandığınızın operatörün en yakın şubesine giderek sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Eğer talebiniz onaylandıysa ve seçtiğiniz cihaz, operatörün söylediği miktar ile uyum gösteriyorsa, bu iş tamam demektir.
 • Eğer cihaz onaylandıysa, operatörünüzün en yakın şubesine giderek, bu cihazı almak istediğinizi söyleyin. Bu aşamada ödemeyi kontrat yoluyla mı gerçekleştireceğiniz sorulur. Kontrat yapılmadan evvel bazı bilgileri kesinleştirmeniz gerekir. Bunlar kaç taksit ile ödeme yapmak istediğinize dair bilgilerdir. Her operatörün yapabileceği taksit oranı değişmektedir. Bu nedenle taksit tutarı ile ilgili ya da taksit sayısı ile ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Taksit sayısını bütçenize göre ayarlamayı unutmayın. Bu kontrat ödemelerini sizler gerçekleştireceksiniz.
 • Almak istediğiniz cihaz her zaman hattınız ile uyum göstermeyebilir. Bununla ilgili olarakta sizinle görüşme sağlanır. Size bu cihazı alabilmeniz için en uygun tarife önerilir ve buna göre yeni bir ücretlendirme yoluna gidilir. Bu konuda herhangi bir huzursuzluk yaşamanıza gerek yoktur. Belirtilen tarife şu an kullandığınız tarifeden daha pahalı olabileceği gibi daha ucuzda olabilir. Buradaki amaç daha çok para harcatmak değil, cihazı alabileceğiniz ortamı sağlamaktır.
 • Bu işlemler yapıldıktan sonra, kontrat kısmına geçilir. Birkaç imza sonucunda cihazınız size teslim edilir. Bu cihazın rengi ve modeli önemli değildir. Önemli olan cihazın kutusunun veya jelatininin açılmamış olmasıdır. Bu nedenle satıcılara bilgi vererek, bu cihazın hediye olacağını söylediğiniz takdirde veya kutusunu kendinizin açmak istediğinizi söylediğinizde kutuya dokunulmayacaktır. Bu cihazlar için en fazla 36 aylık bir vade seçeneğinizin bulunduğunu da hatırlatalım.
 • Cihazınızı aldıktan sonra hemen bize yani firmamıza getirin. Bizler bu noktada cihazınızın alıcısı durumunda olacağız. Yani bu kezde biz sizin müşteriniz olacağız ve bu cihazı sizden satın alacağız. Böylece sizin nakit derdiniz çözülmüş olacaktır.
 • Turkcell, Vodafone, Avea, sabit hatlar ve Türk telekom hatlarına kredi verilir

Faturalı Hattım Yoksa Ne Olacak?

Başka firmalarda rastlamayacağınız bir hizmet sunuyoruz sizlere. Normalde aynı sektörde bizimle birlikte çalışan firmaların koşulu faturalı hattır. Yani bu zorunlu bir şarttır. Fakat bizler, faturalı hattı, sabit ev telefonu hattı veya internet aboneliği olmayan kişiler içinde bir çözüm yolu bulduk. Ve bu yol ile, birçok kişiye nakit para sağlamaktayız. Bildiğiniz gibi elektronik cihazlar almanın tek yolu operatörlerden faydalanmak değildir. Operatörler dışında da taksitle elektronik cihaz alabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bunların başında elbette teknoloji marketleri ve mağazaları gelir. Bu mağazaların tek olumsuz yönü, şişkin faiz oranlarıdır. Fakat o kadar da olsun değil mi? Bir başka seçeneğinizde köklü ev eşyası şirketleridir. Bu şirketlerde dönem dönem telefon ve tablet gibi ürünleri satışa çıkarmaktadır. Bildiğiniz gibi ev eşyası satan şirketlerde senet ile işlem yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra beyaz eşya firmaları da bazı zamanlarda büyük kampanyalar ile cep telefonlarını da satışa sunmaktadır. Eğer böyle bir kampanyaya denk gelirseniz, buradan alacağınız cihazları da kabul ediyoruz. Yine aynı şekilde, kutusu ve jelatini açılmamış, cihaza hiç dokunulmamış şekilde bize teslim etmek şartıyla. Eğer bu kampanyalardan hiçbirine denk gelemediyseniz, teknoloji mağazalarından da belli başlı bazı sebeplerden dolayı hiçbir cihaz alamadıysanız, yine de üzülmeyin. Ya gidin bir arkadaşınız adına böyle bir işlem yapın. Yani arkadaşınıza kefil olun ve onun sayesinde bir cihaz satın alın. Ödemeleri de bu arkadaşınıza gerçekleştirin. Aynı yöntemi operatör üzerinden kontratlı satışta da yapabilirsiniz. Yani bizim sizlere sunabileceğimiz son hizmette budur. Hattınız faturalı değilse bile, dönemin nimetlerinden faydalanın ve alacağınız cihazları bizlere getirerek, nakit paranıza kavuşun.

En Fazla Ne Kadar Nakit Alabilirim?

Alabileceğiniz nakit tutarı operatörünüze göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra sizinle ilgili bazı detaylarda, nakit tutarınızda yükselişe sebep olacaktır. Hattınız 6 aydan çok daha uzun süre aktif olarak kullanılmışsa ve faturalı düzenli ve eksiksiz biçimde ödendiyse, hattınıza en yüksek tutardaki cihaz dahi çıkacaktır. Aynı zamanda bir kere de birden fazla cihaz alabilme imkanınızda olacaktır. Bu nedenle hattın kullanım süresi ve düzenli ödenmiş faturaları, bu noktada çok şey değiştirmektedir. Kullanım süreniz ne kadar uzunsa, alabileceğiniz cihazın fiyatı da o kadar yüksektir. Zaten başta da bahsettiğimiz gibi, doların durdurulamayan artışı, teknoloji ürünlerinde de ciddi bir artışa sebep olmuştur. Normal şartlarda 3000 liraya aldığınız bir telefonu şu anda 5000 liradan aşağıya bulamazsınız. Bu nedenle de alabileceğiniz nakit tutarı, eskiye nazaran şu an en yüksek demindedir. Eğer faturalı hattınız altı aydan çok uzun bir süredir yoksa fakat internet aboneliğiniz ya da sabit ev telefonu hattınız yıllardır kullanılıyorsa, o zaman bu yolları deneyerek alabileceğiniz cihazın fiyatını yükseltebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra cihazı firmamıza getirmeniz gerekmektedir. Getirdiğiniz cihaz için size gerekli krediyi temin ederiz. Sizler de belirlenen ay kadar cihazı aldığınız firmaya ödeme yaparsınız. Bu ödemelerin aylık taksit tutarı faturanıza yansıtılmaktadır. Yani özel olarak her ay bu firmaya giderek ödeme yapmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede kısa yoldan kredinize sahip olabilirsiniz, ödemelerinizi de oldukça kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bizlere internet sitemiz dışında ulaşabilme olanağınız yoktur. Birçok operatör firmasıyla ortak çalışmaktayız. Bu nedenle tanıdığınız çalışanlardan bizi tavsiye edenler olabilir. Bunun dışında net bir adres veremeyiz. Biz kendi web sitemiz dışında, birçok kredi ve finans sayfalarında da sürekli olarak ilan vermekteyiz. Bu ilanlara sık sık rastlarsınız. Bu nedenle bu ilanları takip ederek ya da web sitemizi okuyarak bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde mail adresimize ek olarak, başvuru formu da bulunur. Bu başvuru formu sizler için en kolay ulaşım yöntemidir. Başvuru formumuzun bulunması gözünüzü korkutmasın, sizden hiçbir belge beklemiyoruz. Yalnızca sizi tanımak adına ve bize ulaşabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bir sistemdir. Adınız, soyadınız ve hesap numaranız bizim için yeterli bilgilerdir. Bizim için gelir belgesi gibi ya da kredi notu gibi kriterler önem taşımazlar. Çünkü burada çift taraflı müşterilik bulunmaktadır. Bu nedenle böyle sıkıntılar içerisine girmenize gerek yoktur.

Bazı müşterilerimiz ile aynı şehirlerde bulunamıyoruz. Böyle durumlarda kargo ve hesap numarası adeta bir can kurtarıcı durumunda. Sizler cihazınızı satın aldıktan sonra, kargo yoluyla bize yollarsanız, anında sizlere nakit para tahsil edilecektir. Bu nedenle de hesap numaranızı sorgulamaktayız. Firmamız ile direkt olarak yüz yüze görüşmüş olsanız dahi, almanız gereken parayı hesap numaranıza yatırmaktayız. Bu nedenle hesap numaranızı verirken tedirgin olmanızı gerektirecek hiçbir durum yoktur.

Sizler başvuru formunu doldurduğunuzda, bizlere form ulaştığı an sizlerle irtibat kurmaktayız. Böylece yapılacak işler konuşulur. Size alabileceğiniz cihazlar hakkında birkaç tavsiye verilir. Hiçbir sıkıntı yaşamadan, hızlı ve kolayca aldığınız cihaz içinde ya ortak bir yol ile buluşma sağlanır ya da bahsettiğimiz gibi kargo işlemi yapılır. Sonrasında bizimle hiçbir iletişiminizin olmasına gerek kalmaz. Firmamızın bu konuda üstün bir yapısı olduğu konusunda teminat veririz. Bu nedenle firmamızı tercih etmemek için hiçbir sebebiniz olamaz.

Müşterilerin Endişelendiği Konular

 • Müşterilerin ilk olarak endişe duydukları konuların başında, elbette komisyon ücreti gelmektedir. Komisyon ücretimiz oldukça makul düzeylerdedir. Normal şartlarda kendi imkanlarınız ile yine kontrat ya da senetle bir telefon aldığınızda, telefon kutusundan çıkmamış olsa da, jelatini açılmamış olsa da, bu cihaz ikinci el konumuna düşer. Bu nedenle, sizin bu cihazdan kazanabileceğiniz ücret oldukça düşüktür. İkinci el cihazlar alınan ücretin neredeyse yarısına, şanslıysanız da üçte birine kadar ücret düşürür. Bu nedenle bizler bu cihazın müşterisi olarak sizlere az bir komisyon keserek para ödemekteyiz. Dilerseniz elbette cihazı kendiniz satabilir, birkaç iş yerine götürerek fiyat alabilirsiniz. Bu işlemden sonra bizlere gelip fiyat aldığınızda ne kadar yüksek bir fiyat verdiğimizi göreceksiniz. Aynı şekilde bizler sizlere firma önerisinde de bulunabiliriz. Cihazı satabileceğiniz bazı iş yerleri örneği sunabiliriz. Fakat bunun içinde sizden 50-100 lira arasında bir komisyon ücreti talep ederiz. Sizin cihazı kendi imkanlarınız ile satmanız demek, emek kaybı demektir. Aynı zamanda zamanınızdan da çalmış olursunuz. Bizler ortalama olarak 5 bin liralık bir cihaz için sizlere 4500-4000 lira arasında fiyat vermekteyiz. Elbette bu komisyon tutarı cihaza göre değişiklik gösterir. Bir cihaz ne kadar yeni olursa olsun, belli bir piyasası vardır. Bu piyasadan kastımız belli bir miktar talebi vardır. Birçok cihazın arzı yani üretimi talebi geçer. Bu nedenle bu tarz cihazların satılabilme olanağı düşük olduğu için, sizden daha çok komisyon ücreti kesilir. Aldığınız cihaz geçtiğimiz senenin modası olan bir cihazsa, piyasası yine düşük olacaktır. Bu nedenle yine sizden alacağımız komisyon ücreti yüksek olacaktır. Bu cihazı kendinizin sattığını varsayalım bir de. 2 bin liraya aldığınız bir cihaz olduğunu düşünelim. Bu cihazı bir iş yerine, telefon borsasına götürdüğünüzde ikinci el konumunda olduğu için size verilecek para 1000 lira civarındadır. Fakat bize getirdiğinizde bizler sizlere 1. 500 gibi bir rakam veririz. Bu da bence sizlere ne kadar olduğunu göstermektedir.
 • Müşterilerimizin bir diğer endişe duyduğu konuda yapılan işlemlerin yasal olup olmadığıdır. Bu işlemler tamamen yasaldır arkadaşlar. Bu işlemin yasal olmaması için bizim izinsiz bir şirket kurmamız ve sizden haksız kazanç elde etmemiz gerekmektedir. Fakat gördüğünüz gibi ortada böyle bir durum yoktur. Sizler aldığınız cep telefonu ya da tableti bizlere satıyor pozisyonundasınız. Yani aslında siz bizim değil, biz sizin müşteriniziz. Sadece müşteri olarak biz size ulaşmalıyken, satıcı olarak siz bize ulaşıyorsunuz. Bunun ötesinde herhangi bir işlem uygulanmıyor. Size herhangi bir faiz konulmuyor ya da bu cihazı sizden satın aldıktan sonra, sizinle bir iletişim problemimiz de olmuyor. Sizinle aramızda alacak verecek davası kalmıyor. Bu nedenle bu işlem yasaldır. Bu konuda gönlünüz son derece rahat olabilir. Aynı zamanda sizin borcunuz telefon ya da tableti aldığınız operatör firmasınadır. Bu firma sizinle yaptığı kontratta, bazı maddeler koyar. Garanti belgesinin kullanım şartları, cihazın alım şartları gibi maddelerin yer aldığı, oldukça fazla sayfadan oluşan bu belgelerde, cihazı satamayacağınıza dair bir ibare bulunmamaktadır. Bu nedenle de sizin satış yapmanız da yasallıktan uzak bir işlem değildir. Zaten böyle bir madde bulunmuş olsaydı da, yasal olmayan işlem, bu cihazı satmak olurdu. Ve illegal iş yapmış olan satıcı durumunda bulunan siz olurdunuz.
 • Başka bir endişe duyulan konu da, bu işlemden yeterince kazanç elde edebilir miyim sorusudur. Yukarıda bahsettiğimiz gibi birkaç neden alabileceğiniz cihaz fiyatını düşürür ya da yükseltir. Bu nedenle bu maddelere dikkat ederek alışveriş yapmalısınız. Bu işlemden komisyon ücreti hariç alabileceğiniz en az tutar 500 lira ile sınırlıyken, alabileceğiniz en yüksek tutar 7 bin liralara kadar çıkmaktadır.

Gördüğünüz gibi bu işlemlerde endişe duyulacak hiçbir durum yoktur. Nakit ihtiyacınız varsa, işlemleri halledin ve gelin buna birlikte çözüm bulalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir